Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestről hogy juthatok el...

Budapestről hogy juthatok el Érdre, a Rotunda üzletházba?

Figyelt kérdés

Mivel menjek? Mennyi idő lenne az út, kb mennyibe kerülne?

Alsó, vagy felső Érd? 16 éves vagyok, és néztem útvonaltervezőket, de azok annyira bonyolították, hogy nem igazodtam ki rajtuk.

16/f


2011. jún. 13. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy Érd alsó vagy Érd felső ahova érkezel, kb. párszáz méterre vannak egymástól. Érd alsótól azonban kicsit közelebb van.

Mindkét helyről a székesfehérvári/pusztaszabolcsi menetirány szerint állva jobbra kell elindulnod. Érd alsó esetén a Stop-shop áruházon átmenve jutsz ki a Budai útra, ott a nagy körforgót kell megkeresned (kicsit "jobbra" kell tartanod). Duci-Buci büfé, CIB Bank, stb.

Ott van a Rotunda is.

Kb. öt percre van a vasúttól.

Ha busszal mész, szintúgy a Stop-shop alatt tesz le a busz, átmész a stop-shopon, és kicsit jobbra tartva elmész a nagy körforgóig.

Nem a mekinél lévő körforgó kell, hanem annál fentebb van egy nagyobb.

2011. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm =)
2011. jún. 13. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!