Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A veszprémi állatkert bejárása...

A veszprémi állatkert bejárása kb. mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 10. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiamék tegnapelőtt voltak kb. 2-3 órát lehettek bent, mert 8-kor indultak busszal, 4 óra volt az út, és este 8-kor már itthon voltak. Csak az állatkertben voltak, meg fagyizni.
2011. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi 10órakor,nyitásra értünk oda és du.3kor jöttünk ki. Bejártuk a túra útvonalat is, nagyon érdekes! 3 gyerekkel mentünk, 1x ettünk, 1x fagyiztunk,ittunk. Múlthéten az ovisok székesfehérvárról reggel fél 9kor indultak,du.fél 4kor értek haza.
2011. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én emlékszek csak a csimpánzoknál több mint 1 órát tátottam a számat. :D
2011. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:27


Akkor is recskázott az egyik?

Amikor mi voltunk az egyik hím verte a répát, és mindenki drukkolt neki!

:D

2011. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1 órán át? Kizárt!

:D

Többieknek köszi!

2011. jún. 10. 23:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem köszi? Tényleg 1 órát ott voltam, nem vicc. Bár én nem a szexuális életüket vizsgáltam addig. :D:D:D Azzal voltam elfoglalatoskodva, hogy csináljak egy közös képet valamelyikkel az üvegfalon keresztül. De az egyik nagyon jól nevelt volt, sokáig ült egy helyben, csak egy csapat gyerek éppen mindig ott verte az üveget, szóval ki kellett várni a soromat. De végül sikerült, sőt még le is pacsiztunk. Addig meg nevettem, amint egy kölyök felöltözik pólóba, és mindenféle artista mutatványokat csinált. Szóval ott tényleg el lehet időzni, nekem ők voltak a kedvenceim ebben az állatkerteben, alig lehetett elrángatni onnan. De látod ezért is relatív, hogy mennyi idő alatt lehet végigmenni, ki meddig szeret bámészkodni, kit mennyire érdekel egy-egy állat. Időjárástól is függ, nagy melegben elbújnak az állatok, hamarabb végigszalad rajta az ember, vagy éppen szobrozik ott, hogy majdcsak előbukkan. Szóval ez elég személyfüggő.
2011. jún. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De:) Neked is köszi. Így meg főleg!
2011. jún. 11. 10:08
 8/9 A kérdező kommentje:

Voltunk, kb. 3 és fél óra volt.

A csimpánzok lettek az én kedvenceim is, az egyik pont ott feküdt az üvegfalnál. Csúcs egy fazon volt :)

2011. jún. 16. 23:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy neked is tetszettek a csimpánzok! :D Augusztusban én is szeretnék újra visszamenni, amikor nyaralunk. Pályázok pár friss közös képre valamelyik gazemberrel. Szerintem újabb hosszú menetnek nézek elébe ott... :D
2011. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!