Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy lehet személyi igazolvány...

Hogy lehet személyi igazolványt megújítását felgyorsítani? Egyáltalán lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon fontos lenne!
2011. jún. 6. 21:46
 1/6 anonim válasza:
Ha Pesten vagy a környékén laksz, menj be a Központi Okmányirodába - a Visegrádi utcában van - kérd személyes átvételre és sürgősre, dupla pénzért már másnapra értemehetsz. Az útlevélnél legalábbis így van, de a legegyszerűbb lenne, ha megkérdeznél egy okmányirodát.
2011. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem újítják meg a személyidet, újat kapsz, attól függ, hogy mennyi időre, hogy hány éves vagy.
2011. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 1válaszolónak:sajnos nem Pest vagyok,Békés megyei akkor mit tehetnék?? :(

A2.válaszolóval nem tudok mit kezdeni....baromira nem a kérdésemre válaszolt!

2011. jún. 6. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
A válasz, hogy a Központi Okmányirodában igényled meg az okmányod. Az a leggyorsabb gyártási mód...
2011. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Békés megyében igényled, gyorsított eljárással, visegráődi utcai átvétellel. Oda fel kell utaznod érte, ami pénz meg idő, de sajnos más megoldás nincs, oda azonnal kiviszik, vidékre meg két hét, mire postáznak.

Én az útlevelem csináltattam így (három nappal előtte szóltak, hogy ja, átmegyünk eu.n kívüli országon is, szóval nem elég a személyi), jó sokat stresszeltem, de elkészült időre. Valószínűleg - mivel egy cég - a személyivel sincs ez másként.


De a legtutibb, ha bemész az okmányirodába, ott előadod PONTOSAN a problémád, és az ügyintéző meg fogja mondani, hogy a legjobb csinálni.

2011. jún. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hívtam a Békéscsabai okmányirodát azt mondták SEHOGY nem lehet már meggyorsítani!

3.válaszoló,látom végig olvastad a válaszokat...:S

2011. jún. 7. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!