Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit vigyek nyári táborba?

Mit vigyek nyári táborba?

Figyelt kérdés

2011 JUNIUS 24-29.

7.-ES VAGYOK 14 ÉVES.

Pályaorientációs tábor.

Balaton parton Gyenesdiáson lesz.

Általános iskolába lesz tábori körülmények között lesz.

19-en leszünk, a mi sulinkból 7-en a többiek idegenek.

Vitorlázás is lesz.


2011. jún. 4. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Meleg ruhát, tisztálkodószereket, fürdőruhát, törölközőt, papucsot fürdéshez, szandit és zárt cipőt, esőkabátot, naptejet, kullancsriasztót, alapvető gyógyszereket, tb kártyát, zseblámpát, mobiltöltőt, pénzt, 1-2 féle játékot (nagy sikered lesz vele), papírt, írószereket. Meg persze vékony ruhát is.
2011. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sapka/kalap, napszemüveg, fényképezőt hogy ne a telefon memóriáját terheld vele. Naptejet, alvós ruhát, meg kaját otthonról, lehetőleg tartósat.
2011. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Toll, újság (esetleg egy könyv), zsemlámpa, evőeszközök, tányér, pohár, (nekünk sosem adtak:)) hálózsák/ágyneműhuzat (ha nem olyan helyre mentek, ahol van), fürdőruha, én szoktam vinni egy kis jegyzetfüzetet is, zsebkendő, wc papír, telefontöltő, telefon, fényképezőgép, zokni, alsónemű, pulcsi, póló, hosszúnadrág, rövidnadrág, sportcipő (lehetőleg vízhatlan), papucs, esernyő, fésű, pár játék (pl. kártya, malom, amőba), étel, ital, tisztálkodó szerek, törölköző, hátitáska, ha mentek strandolni. Én mindig 2 pénztárcát vittem, mert strandra sosem vittem 1-2 ezer ft-nál többet, ha netán valakinek lopni támadna kedve. Személyi okmányok, tb kártya, szúnyog-és kullancsriasztó, gyógyszerek, sebtapasz és rengeteg jókedv:) Kellemes nyaralást:)
2011. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!