Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit vigyek a táborba?

Mit vigyek a táborba?

Figyelt kérdés

sziasztok:D


most megyek előszőr táborba...eddig csak az unokatesómékhoz mentem több napra... de akkor is valamit mindig itthon hagytam:/

légyszi..segítsetek nekem.:D egy listát összeírnátok nekem?(lány vagyok) és akkor annak alapján mindent bepakolnék...

előrre is köszönöm:D


2011. ápr. 25. 20:53
 1/10 anonim válasza:
30%

Írd össze Te a listádat..mégiscsak Te tudod,hogy mit szeretnél magaddal vinni.

Hány éves is vagy?

2011. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

tiszta ruha

törölköző, piperecuccok

papucs, cipő

üres füzet, tolltartó

mobil, töltő

zseblámpa,kiskanál,bögre

költőpénz, papírok


én kb. ezeket szotam vinni:)jó táborozást:)

2011. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
15éves vagyok..:D
2011. ápr. 25. 21:41
 4/10 anonim válasza:

kártya! :D engem az nagyon bosszant, ha otthon hagyom.

fürdőruha, ha olyan helyre mész.

2011. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
a korod miért érdekes számunkra?
2011. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
3%
Azért mert nem hiszem el,hogy egy 15 éves tinilány nem tudja önállóan eldönteni,hogy miket vigyen magával táborozni.
2011. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

azért nem tudom eldönteni mert ez lesz nekem az első... és egy kicsit nagyon parázok..:/

nem tudom, hogy milyen lesz... vagy jah...

és még mondom nemvoltam, csak az unokatesóméknál...:OO

2011. ápr. 26. 21:39
 8/10 anonim válasza:
78%

Vigyél: legalább 3 póló, 3 nadrág, 3 bugyi, 3 pár zokni, melltartó (ha már szükséged van rá),

Mobiltelefon,

Cipő,

Törölköző,

Karóra,

Fésű, hajcsat, esetleg (ha kell) hajgumi

Fogmosó pohár, fogkefe, fogkrém (ha kell, fogselyem, ha pedig fogszabályzós vagy akkor fogszabályzó)

Enni-inni való (a helyedben akkor is vinnék, ha adnának) esetleg, ha nem ízlene az ottani.

2011. ápr. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én is 15 vok én már voltam egy párszor" aaz osztállyal.attól függ hány napra mész ,1-2 gatya,fehérneműk,zokni,talán wcpapír de az biztos lesz, zsepi, cipő, tusfűrdő, törcsi, papucs, fogkefe-fogkrém, mobil ahoz töltő meg füles, ja és vigyél polókat is persze ,pulcsit estére pizsit vagy mackót. kaját innivalót, az útra kártyát is vigyél ha unatoznál....kb ennyit szoktam vinni, egyszer hajvasalót is vittem csak nem tom m érelme volt,...szóval hajgumit is vigyél ha elaludnád a hajadat.....
2011. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azt kell tudnod, hogy magadat kell ellátnod vagy a tábor lát

el titeket étellel... Lesz fürdőszoba vagy nem (mivel az a tábor ahova én megyek ott lesz ellátás és fürdés) stb.

Ez alapján össze lehet írni a listát.

2011. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!