Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk hétvégén kikapcso...

Hova menjünk hétvégén kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Légyszives mondjatok olyan kirándulóhelyeket, ahol nem erdőbe kell túrázni, hanem várost nézni, vagy valami olyan helyre is szívesen elmennék, ahol van valami érdekes, ami miatt érdemes elmenni...Pl. a múlthéten voltunk az állatkertben és az tetszett mert nem azért mentem, hogy fákat nézzek...Szóval ilyesmikre gondolok, ja és nem feltétlenül tervezem a hétvégi kiruccanásunkat túl anyagiasra...Köszönöm!


2011. máj. 30. 10:04
 1/6 komasa ***** válasza:
Én évekig éltem Pécsett, tudom javasolni, mert nagyon szép város, rengeteg látnivaló van. ókeresztény sírkamrák, Széchenyi tér, dzsámi, székesegyház, Csontváry múzeum, Király utca... Júniustól pedig majdnem minden héten van valami szabadtéri program.
2011. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is Pécs jutott az eszembe amikor elolvastam a kérdést :)
2011. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tájegység, amikben gondolkodjunk? Vagy az mindegy? Utazol akár 2-300 km-t is?
2011. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az utazás mindegy, írjátok csak majd én válogatok :)
2011. máj. 30. 11:11
 5/6 anonim válasza:

Visegrád - meg lehet nézni a várat, van canopy és bobpálya.

De a fővárosban is vannak érdekes helyek, pl. budavári labirintus, planetárium, boszorkánymúzeum, tropikárium.

Itt a linkek:

[link]

[link]

[link]

www.planetarium.hu

www.boszorkanymuzeum.hu

www.tropicarium.hu

2011. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esztergom-Párkány

Komárom-Révkomárom

Mindkettőnél gyalog át lehet sétálni a Duna-hídon, és sok a látnivaló is. Ráadásul hétvégén ez nagyon is aktuális (június 4. ha tudod, miről van szó...)


Tata, Tapolca, Sümeg pl.

2011. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!