Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért szokták mondani az...

Miért szokták mondani az emberek Budapestre, hogy egy nagy falu?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem. Már 10x biztos voltam bp-n de egyátalán nem látom falusiasnak főleg nem a belvárost.
2011. máj. 27. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert itt is sok a paraszt, átvitt értelemben :D
2011. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Mert a pestiek nagyobb parasztok mint bárki. Azt hiszik, csak Budapest az egyetlen város az országban XDD
2011. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

ezt a hülye viékiek mondják mert irígykednek,hogy minden pesten van és történik...nem tudják elfogadni,hogy nem a tanyán fognak történni a fontos dolgok...:)


Egy pesti

2011. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
na erről beszéltem a bunkó vidékiek...nem unjátok még?
2011. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
tényleg sok paraszt van itt de egyébként azok vidékről jönnek ide dolgozni ugyhogy nem értem miért kell fikázni a fővárosunkat
2011. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
82%
Budapes sok kisebb falu egyesüléséből néz ki így, mint ma. Kár ezen vitatkozni, mert ez tény.
2011. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Jóska Pista Sanyi válasza:
100%

Tipikus pesti hozzáállás. A nagy falu nem fikázás, de aki nem érti a poént az magára vessen.


A pestiek között is vannak bunkók csak azok másképp azok.

Mondhatnám azt hogy az egyik városi paraszt a másik meg falusi paraszt. :D

2011. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
67%
XDD sok marha itt veszekszik am tényleg minden pesten történik! Mint pl. a West balkáni eset ahol a sok hülye PESTI olyan nyomorék volt, hogy bement egy helyre ahol több százan voltak rajta kívül XD
2011. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

west balkán hagyjad már többen voltak mint egy faluban:DD

amugy nem a nagy falu kifejezésre mondtam hogy fikázás hanem aki tényleg lehordja mindenért Budapestet

2011. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
és persze hogy pesten történnek ilyenek mert van hol történnie.. de látod árvíz, vörösiszap kataszrófa meg ilyenek pedig nem itt történnek (pedig igen sokáig hallottunk azokról is)...mindennek megvan a maga helye
2011. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!