Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » IC vonaton lehet jegyet venni?

IC vonaton lehet jegyet venni?

Figyelt kérdés
Pénteken utaznék, de előtte dolgom van. Ha pár perccel a vonat indulás előtt érek oda, és már nincs idő a pénztárnál megvenni a jegyet, akkor a kalauztól vehetek?
2011. máj. 18. 05:23
 1/8 bp1985 ***** válasza:
ic-nél nem tudom hogy van, de sima vonatnál teljes árut tudsz venni pótdíj nélkül, illetve kedvezményest is, amennyiben nincs nyitva pénztár, vagy egyáltalán nincs az állomáson. Hívd fel a direktet, és megmondják neked pontosan. 06-40-49-49-49
2011. máj. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de a pótjegy drágább.
2011. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2011. máj. 18. 09:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor előre meg szoktam venni a jegyet, és akkor tuti nincs belőle gond.
2011. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is előre megszoktam venni, de mint írtam, előtte dolgom van, és nem tudom mikor érek a pu-ra. Tudom, hogy óránként megy, de mivel mozgásban korlátozott vagyok, nem lenne kellemes 1 órát ott ücsörögni. :-(
2011. máj. 18. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, h előre, h pl pénteken utazom akkor megveszem csütörtökön.
2011. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy szoktam, sőt van, hogy két nappal előtte! :-)
2011. máj. 18. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha be akarsz vállalni egy jó kis büntetést, akkor vedd a vonaton.

Ha jól értettem, PU-ról indulsz, ahol van jegykiadás. Mivel itt van pénztár ezért ha a kalauztól veszel megpótdíjjaz (asszem 3000 v 6000 forint) +a jegy ára. Szóval vagy vedd meg előbb vagy várj 1 órát, mert nagyon kellemetlen ott fiztetni. Sajnos a kallerok se lehetnek kedvesek, mert a gépük kijelzi, hogy honnan adtak ki jegyet.

2011. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!