Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » BKV bérlethez kiegészítő...

Szamóca. kérdése:

BKV bérlethez kiegészítő volánra, vagy hogy működik ez ha elhagyom Pestet?

Figyelt kérdés
BKV bérletem van, rá van írva az is hogy volán, de még sosem ültem volánon, most viszont muszáj leszek. Ha elhagyom Pest határát, akkor gondolom kell rá valami kiegészítő jegy, vagy nem tudom micsoda, ez hogy működik pontosan? számít egyáltalán hogy van bérletem?
2011. máj. 6. 15:33
 1/3 anonim válasza:
volánnal nemtudom hogyhogy van de vonatoknál ugy hogy amig budapest területén megy addig nem kell fizetned még érte de viszont ha már kiment budapeströl akkor kell. de csak azt a távolságot amit budapesten kivül tett meg nem az egész utat :) valoszinüleg volánnál is ez a helyzet :)
2011. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem biztos h kell valamilyen kiegészítő jegy ha ezzel a bérlettel elhagyod Pestet.
2011. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Volánbusz végállomáson,vagy ha útközben szállsz fel a buszra,akkor a buszvezetőnél kell venni egy kiegészítőt. Megmondod, hogy meddig akarsz menni és addig kérsz egy kiegészítőt.
2011. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!