Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Meddig kell kiegészítő bérlete...

Meddig kell kiegészítő bérletet vennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pestre járok a jövőhéttől iskolába, és vettem Budapest bérletet (tanulót) és hallottam, hogy a Volánra, is érvényes a Budapest bérlet, csak nem tudom, hogy mettől meddig.

Én Százhalombatta- Kelenföld vonalon mozgok, de akkor Battától meddig kell vennem kiegészítő bérletet? És kb. mennyibe fog kerülni egy diák? ( Az baj, ha még nincs diákom az új pesti iskolámtól, és még az előzőt használom? )


2011. szept. 4. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Diákbérletet csak Bp és az iskola között vehetsz, tehát ha a diákodon nem Bp-i iskola szerepel, akkor nem vehetsz bérletet.

Ha kérsz ideiglenes diákot, akkor már meg van oldva a probléma.

Bérletet majd úgy kérd, Kelenföldön, vagy Battán, hogy KIEGÉSZÍTŐ diákbérletet kérsz, a pénztáros tudja, hogy melyik megálló van már Bp közigazgatási határán belül, és csak addig adja a bérletet, onnantól a BKV bérlet érvényes. Jegyet is tudsz ugyan így venni, ha már van BKV bérleted. Sajna nem tudom, hogy mennyibe fog kerülni.

2011. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!