Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miket érdemes megnézni az...

Miket érdemes megnézni az Őrségben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok útleírás van, de személyes élményekre vagyok kíváncsi, hogy ki, hol volt az Őrségben és mit nézett meg, mit érdemes, stb.

Köszönöm.


2011. ápr. 12. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Őriszentpéteren voltam. Gyönyörű, varázslatos hely. Nem igazán városnézésért mentem oda, hanem a tájért, így én inkább a nagy erdei sétákat tudom ajánlani, de ha kiülsz reggelizni egy tisztásra kora reggel, már az is maga a csoda szerintem.
2011. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Őrségi vagyok. :)

[link]

Kérlek, nézz szét itt, nagyon sok tippet találhatsz. Megéri eljönni, élmény marad. :)

Itt megtalálhatóak az őrségi települések, meg tudod nézni, hogy hol milyen nevezetesség, látnivaló van. :)

Őriszentpétert kiemelten javasolnám - én a helyedben ott szállnék meg -, gyorsan el lehet érni onnan más szóbakerülő településeket is, maga a város is nagyon jó.


L,19

2011. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pankaszon a szoknyás haranglábat, Szalafőn Pityerszert (skanzen), Bajánsenyén tökös-mákos rétest enni a Határ Csárdában :), Őriszentpéter - templom, Magyarszombatfán fazekas kiállítás, műhely, Veleméren a fény temploma! Most ezek jutottak eszembe elsőre.
2011. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!