Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Holnap érdemes túrázni menni...

Holnap érdemes túrázni menni Káptalantóti környékére (Balaton környéke),vagy nagyon nagy sár van ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Egy szervezett túra lenne több résztvevővel,de nincs vízhatlan túracipőm meg ilyen nyálkás időben sok kedvem nincs hozzá őszintén szólva. Viszont ahova mennénk arról láttam képeket es nagyon szép hely!

tegnap 12:49
 1/6 anonim válasza:
67%
Én most nem indulnék el.
tegnap 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A túrázás nem arról szól, hogy mindig tökéletes viszonyok között mész, van hogy sáros, van hogy vizes, van hogy beázik a cipőd. Nyilván ha egész nap esik én sem állnék neki, de hétvégén nem lesz vészes az idő.
tegnap 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,addigra nem ír esőt. Csak a sártól amiatt félek mert nem akarok beázott cipőben lenni egész nap..amúgy nem zavarna
tegnap 13:32
 4/6 anonim válasza:

Dunántúlon kifejezetten sok eső esett most, én mennék.

Az év első felében egy csomó sáros gyalog -és bringatúrába futottunk. Nem csak itt-ott tócsa, hanem már járni sem tudunk, csak csúszkáltunk, v. fel-le a cangáról, mert csak tolni lehetett.

tegnap 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

* én NEM mennék.

4.

tegnap 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek amit a 4-es ír! Sima futócipőben kirándulok jó idoben,na az ilyenkor kb halottnak a csók 😅
tegnap 14:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!