Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mentetek már karácsonyi...

Mentetek már karácsonyi vásárra Budapestről Bécsbe vonattal?

Figyelt kérdés
Mik a vélemények? Megéri vonattal menni? Mennyire vannak messze a vásárok vonatállomásról? Mennyire jó ötlet elindulni pl szombat reggeli vonattal, és vissza pedig aznap este?

tegnap 18:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Jézusom. Tényleg ennyire alaposan ki kell térni mindenre? Egy decemberi szombatra gondoltam. (azt hittem ezt nem kell leírni de tévedtem :D)
tegnap 18:46
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen jól kivitelezhető a dolog. Sokan csinálják így. Wien Westbahnhof-on leszállsz, onnan pedig metro.
tegnap 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, elírtam...

Természetesen nem Westbahnhof, hanem Wien Hauptbahnhof.

tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen oké reggel menni este jönni. És vonattal semmivel nem lassabb, mint autóval. És ha autóval mész se tudsz a belvárosban túl könnyen parkolni, így simán megérős a vonat.
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, voltam, borzasztó volt, tömeg, hangos emberek a folyosón stb. Ez Railjet volt, lehet a Régiojet jobb.
tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen hallottam hogy sokan vannak.
ma 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!