Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony miért nem takarítatt...

Karácsony miért nem takarítattja el végre a gyomot Budapestről?

Figyelt kérdés
Utálom a Fideszt és Orbánt, de sajnos abban tényleg igazuk van, hogy irtó ciki, ahogy a főváros kinéz. Tele minden gyommal, több helyen is több méteres gaz van.
2023. aug. 20. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Az méhlegelő!!!!4444!!!!
2023. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szántóvető ***** válasza:
12%
mert most még kormányzati pozícióban vannak.
2023. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Karácsony polgármester és nem kaszás ember. :)))
2023. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Én csak azt nem értem, hogy miért mindenkinek akkor jut eszébe, hogy sok a gyom a városban, amikor a Fidesz erre felhívja a figyelmet. Azelőtt ez valahogy senkit nem zavart. Így van ez minden mással, az emberek nagy részének úgy látszik tényleg nincsenek önálló gondolatai.
2023. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Mert dolgozni kellene hozzá
2023. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4-es!


Amit leírtál úgy f*szág, ahogy van. Beszélsz itt az önálló gondolatokról, holott pont a te hozzászólásod tükrözi azt, hogy képtelen vagy önálló gondolatokra, csak csőlátásra: Amit a Fidesz mondd, az csakis rossz lehet, sajnos ennek az ellenkezője is igaz. Fideszesek közt ugyanez jellemző, ha az ellenzék fogalmaz kritikát.


Az, aki valóban képes önállóan gondolkodni nem fél kritikát fogalmazni egyik oldalról sem, főleg akkor, ha VALÓS problémáról van szó, nem pedig szimpla propagandáról.

2023. aug. 20. 17:40
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

#6: "Amit a Fidesz mondd, az csakis rossz lehet"

Hol írtam ilyet?

2023. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

A fidesz megvonta a támogatást a fővárostól mert annak vezetése nem birka fidesz talpnyaló.


[link]

2023. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

#6: "holott pont a te hozzászólásod tükrözi azt, hogy képtelen vagy önálló gondolatokra, csak csőlátásra"

Ezt pedig miből szűrted le? Komolyan kíváncsi vagyok.

2023. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hol írtál ilyet? Ember, teljesen ezt tükrözi a hozzászólásod. Idejössz olyan tipikus közhelyekkel, mint az önálló gondolkodásra való képtelenség csak mert a Fidesz hívja fel rá a figyelmet. :)


Legviccesebb, hogy magát a kérdést képtelen vagy megválaszolni, ezért inkább elkezdesz Fideszezni tipikus magyar mentalitással.

2023. aug. 20. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!