Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Augusztus huszadikai ízek...

Augusztus huszadikai ízek utcájában miért vannak ilyen horror árak? 4 dl limonádé (melegen) 1800 Ft, fél liter ásványvíz 900 Ft, egytálétel 6000FT

Figyelt kérdés

#ízek utcája
aug. 19. 22:24
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nekem több Mastercardom van több valutában.
aug. 20. 15:14
 22/31 anonim ***** válasza:
Azta... hitelkártyák? Akkor nem kell mortgage-ot fölvenned, hogy egy egytálételt egyél 6000 forintért. Tudtam én, hogy igazából az élet császára vagy!
aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell, de a sok magyarnak akinek kevés pénze van hála a kedves vezérünknek még egy limonádét se tud inni.

Nem kell menőznödy tudom mi a mortgage.

aug. 20. 15:20
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy ez neked a menőzés. Szerintem ott kezdődik a butaság határa, hogy valaki azt hiszi attól függ a keresete, hogy ki a vezér, nem attól, hogy mit tanultál, milyen képességekkel rendelkezel és mennyire vagy ambíciózus, nyitott az újra. Természetesen vannak akik hátrányból indulnak, ami nem igazságos, de senki nem mondta, hogy az élet valaha igazságos volt, vagy valaha az lesz. Nem nyafogni kell, hanem olyan erősen próbálkozni, hogy vér serkenjen az ujjaid között, nem valamelyik politikustól várni, hogy neked kellemesebb életed legyen. Azt kívánom, hogy olyan életet teremts magadnak, hogy ne jelentsen gondot akármennyiért limonádét venned
aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Én ezt az ország lakosságának kívánnám.
aug. 20. 15:45
 26/31 anonim ***** válasza:
34%
Az ország lakosságának is az a dolga, hogy ha épkézláb ember, mindenki maga oldja meg az életét. Nem vagyunk gyerekek, hogy valami nagybácsitól függjünk. Nem, neked kell megmosni a fogadat, más nem fogja helyetted.
aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen túlárazott, lsd. adventi vásár. De amúgy vidéken is elég drága minden, Bp. nyilván ezen is túltesz.
aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ország tortáját mennyiért adták?Amúgy az ásványvíz elvileg fix áras volt,talán 350.
aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Ország tortája 1700 Ft volt.

Ásvanyviz a Vörösmarty téren volt ársapkás. A Budai várban és az ízek utcájában fél liter sima ásványvíz 800-900 Ft

aug. 20. 21:28
 30/31 anonim ***** válasza:
Durva.
aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!