Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Telelés Magyarországon?

Telelés Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vajdaságból írok. Télen szeretnénk elmenni egy hosszúhétvégére Magyarországra a férjemmel és a 2 éves kisfiammal. Ami fontos lenne, hogy legyen rendes parkolás, étkezés az árban(reggeli-vacsora vagy akár all inclusive) illetve beltéri medence, esetleg játszóház. Természetesen ami még fontos, hogy szép helyen legyen, tudjunk sétálni, nézelődni a szállodán kívül. Tudnátok ajánlani ilyen szállodákat? Köszi előre is!

júl. 26. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Gyertek inkább Romániába, Arieseni (Aranyos) nagyon szép hely, ha jókor jöttök még hó is lesz.

Hirtelen csak ezt találtam, de nem csak síelni lehet, a kollégáim is inkább szánkózni járnak, meg hogy lássanak egy kis havat.

[link]

júl. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szegeden a Forrás Hotel, voltunk már ott többször is, kaja eddig mindig jó volt, van sok medence, szaunapark.


Ha kicsit északabbra szeretnél menni, akkor Velence Spa-t is tudom ajánlani.

Kb. ugyan az a véleményem róla, mint a szegediről, bár itt már régebben voltam.

júl. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
Veszprémben a Betekints Hotelben van beltéri medence és Veszprémben van az ország egyik legszebb állatkertje, ami az év minden napján nyitva van, télen is érdemes megnézni, mert nagyon sok állat bent van fedett helyen, pl zsiráf, elefánt, majmok, és van szuper játszóház is benne.
júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!