Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi (volt) az a legutálatosabb...

Mi (volt) az a legutálatosabb település Magyarországon, ahol valaha is jártál?

Figyelt kérdés

Miért volt számodra utálatos?

Hány éve jártál ott?

Hány éves voltál akkor?



júl. 15. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Budapest

5-töl 10 évig éltem ott a közelmúlttól visszaszámolva

30+

júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Talán Abaújszolnok. A környéke nem rossz, de amennyire láttam az egész falu egyetlen cigánytelep, meg egy romos templom. Kb. 10 éve voltam ott.
júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Csepel iparterülete! Nem tudom ennek van-e így külön neve, de kb. egész Csepel városrészt is vehetjük annak. Kráter méretű kátyúk, csúnya házak, 50 évvel ezelőtti rozsdatemető gyármaradványok, extrém proli, bunkó munkások mindenfelé akiknek ezek a körülmények "tök jók", szemét rengeteg, logikátlan útelrendezés és táblák, 20 éve otthagyott leégett autó a parkolóban, talán még holttestek is vannak azon a részen. Kb. féltem amíg ott kellett lenni egy munkavédelmi oktatás (ami ironikus, mert kb. semmit nem tartanak be) keretei között. Férfiként is a női mosdó kulcsát adta oda a recepciós nő (kb. ilyen középkori nagydarab kocsmárosnő stílusú), mert "a férfibe inkább ne menjek be, ezt meg csak én használom amúgy is" (ténylegesen rendben volt tartva kb. az egyetlen pici rész az egész szigeten, ami rendben volt). Kínai munkások nem beszéltek magyarul (elvileg 5-6 szót tudnak: Jó reggelt, viszontlásátra, kérem, köszönöm, segítség) , a roma fogyóeszköznek van tekintve (ha ledarálja a gép, akkor holnap lesz helyette másik), romlott hús kidobva az "étkező"(???) mellé a macskáknak, és az az egész ápordott "megállt az időben" hangulat nem volt kellemes. Van aminek jól áll, ha megáll ott az idő (Hollóháza, Ópusztaszer) és van aminek nagyon nem (Csepel!!!). Börtöntabló jellegű munkások, némelyiken volt is 1-1 börtöntetkó, évszámokkal, egyéb szimbólumokkal díszítve.


Más szemszögből nézve pedig kb. az összes olyan falu, ahol már csak romák élnek kizárólagosan. Nem érdemes arra menni, még tankkal se. Életveszélyes.

júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BeefEater ***** válasza:
100%

Nekem Pécs.

Nem biztos, hogy a város tehet róla (személyes, családi ok), de többet nem akarok oda menni az biztos. Kb 20 éve volt.

júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Putnok
júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyvisnyó.
júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mansour ***** válasza:
100%

Kb. 8-10 éve átmentem egy pár észak-borsodi cigányfalun. Nem úgy fogalmaznék, hogy utálatos, hanem inkább megdöbbentőek és félelmetesek voltak az ottani állapotok. Megállni, kiszállni nem mertem volna.

Egyébként meg Salgótarjánt mondanám. Nem csak a lepukkantság és a lakosság összetétele miatt, hanem mert annyira tömény példája a kommunista városépítészetnek, hogy az már gyomorforgató. Sehol egy régi épület, csak az ócska, szürke panelok tömege. Pedig szép környezetben fekszik amúgy, de emiatt csak még lehangolóbb, hogy így néz ki. Ott 7-8 éve jártam egyébként.

júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Záhony, 20 éve
júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Először Pest jutott eszembe. Sajnos viccen kívül.. Mindennap ingázok munkába, a legtöbb gyomorforgató dolgot itt láttam. Múltkor premierben láttam, hogy egy ember a körúton, fényes nappal a padra sz@rt.

Persze csatlakozom azokhoz is, akik a borsodi cigányfalukat mondták, én is utaztam már át pár ilyenen. A legkeményebb nem Borsodban volt, hanem Somogyban, egy Vityapuszta nevű település, ahova eltévedés miatt keveredtek be véletlenül.

Ha úgy vesszük, hogy ahova turistaként mentem, akkor Szegedet nem tudtam megkedvelni. Nem kifejezetten utálatos, csak valahogy többet vártam.

júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
3: Csepel-Gyártelep és önmagában arra igaz... Olyan, mint valójában egy külön posztapokaliptikus világ. De egész Csepelre nem mondható! Igazából Csepel ezerarcú, sajnos vannak rosszabb arcai is.
júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!