Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Dunaújváros mennyire biztonságos?

Halmos András kérdése:

Dunaújváros mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Egy barátommal akarok találkozni Dunaújvárosban. Sok rosszat hallok a városról, de néha jót is. Nem tudom kinek higgyek?

Vonattal mennék és érdekelne, hogy a vasútállomás biztonságos vagy kell tartanom ott valamitől. És gyalog be lehet menni a belvárosba vagy használjam a buszt?



júl. 6. 18:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ahogy Brüsszeltől sem kell félni, Dunaújvárostól sem. Szép parkok vannak, szándékosan úgy építették, hogy az ipari övezet zöldövezetekkel el van választva a lakó- és közösségi negyedektől.
júl. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Gyere mar nagyon várlak. Sok pénz legyen nálad drága telóval....😁😁😁
júl. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ok de nyilván senki nem tudhatja, hogy ki fognak e rabolni valahol. Lehet egy gettóban éjjel keresztül tudsz sétálni gond nélkül és utána meg kirabolnak valami luxuskörnyéken az utcán fényes nappal. Ha tudnánk előre akkor soha senki nem kerülne bajba.
júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én fogtam el behatolót a lakásomban. Azóta félek lakni. A 6-os villamoson elloptak tőlem 50 darab lottószelvényt. Azóta gyalog járok.
júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Értem mit mondtok de én csak az elővigyázatosság miatt kérdeztem. Hogy pl: a vasútállomás mennyire jó környék és dunaújvárosnak melyek azok a területei amit jobb elkerülni
júl. 7. 11:08
 16/22 anonim válasza:
60%
Akácfa körös és a kalamár utcákat. Meg a Római rész se biztonságos annyira.
júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem veszélyes.
júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Több napot tartózkodtam olyan faluvan, ahpl 90% feletti a romák aránya. Nem esett bántódásom. Az 1-es villamos negàllói hisszú időn át zombik fészke volt. Nem esett vajom köztük. Egy súlyos atrocitás ért csupán egyszer. Egy cigány letanárurazott. 😀
júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a romákal
júl. 7. 13:50
 20/22 scamdemic ***** válasza:
63%
Cigányoknak hívjuk őket magyarul.
júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!