Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vonat helyjegy foglalással...

Scream85 kérdése:

Vonat helyjegy foglalással kapcsolatban ki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Próbálom érthetően felvázolni a helyzetet.

Nagykanizsáról szeretnénk vonattal Siófokra menni. A helyjegy foglalásig elértem és itt kéne segítség (akár MÁV-dolgozó ha van itt, vagy aki jártas ebben). Szóval előttem van a vasúti kocsik képe (egy 1.osztályú és kettő 2. osztályú kocsiba lehet helyjegyet venni).

[ : : : ] - [ : : : ] - [ : : : ]

2.o. 2.o. 1.o. így helyezkednek el a képen.

Úgy szeretném a helyjegyeket foglalni hogy menetirány szerinti BAL oldalra, hogy a kislányunk tudja nézni végig a Balatont és ne a másik oldalon a pusztát és az autópályát kelljen nézni egész úton.

Szóval ha valaki jártas benne, hogy általában az első osztályú kocsit kapcsolják előre a mozdony mögé és utána jönnek a másod osztályúak? Akkor ugye evidens a menetirány, akkor tudom melyik oldalon foglaljak.


Viszont ha nem így kapcsolják sorba, hanem fordítva akkor ugye a másik lesz a számomra kellő oldal és akkor oda kell foglalnom.

Remélem nagyjából érthető :)


Szóval ezt meg lehet tudni valahogy az applikációban hogy melyik lesz a menetirány, hogy hova foglaljak?



jún. 24. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Például itt meg tudod nézni a konkrét vonatösszeállítást:

[link]

jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Általában úgy van hogy Budapest felé haladva van a mozdony mögött az 1. o. kocsi.
jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!