Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Olcsó hosszú hétvége Magyaro-n?

Olcsó hosszú hétvége Magyaro-n?

Figyelt kérdés
Ahol üdülésit is elfogadnak és ahol azért látnivalók is vannak.
2010. okt. 12. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vaterán nagyon sok 2 éjszakás, 2 főre szóló ajánlat van, fix áron. Általában reggelivel. 12 ezer volt a legolcsóbb, amit láttam, de átlag 20 ezer az ország különböző részein.

Ezeket nem magánemberek hirdetik, hanem maguk a szállodák, tehát teljesen korrekt.

2010. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az akciókat kell nézni. Tavaly töltöttem Debrecenben összesen 12500 Ft-ért két éjszakát az Aranybika szállóban reggelivel, egy háromfogásos vacsorával, Aquatikum belépővel, 40 perces masszázzsal. Most az egyik győri szállodában láttam hasonló akciót 19ezer forintért. Nézz ki egy környéket vagy várost, ami tetszik, aztán google-val keresd meg az ott lévő szállodákat, aztán a honlapjukon nézd meg, hol milyen akciók vannak éppen.
2010. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vaterára nem gondoltam még,de köszönöm a tippet!!
2010. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!