Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csabaszabadi, Csanádapáca,...

Csabaszabadi, Csanádapáca, Csorvás, Újkígyós és az azt körülvevő települések. Milyen a közbiztonság, milyen emberek élnek ott? Érdemes hobbitelket venni ott? Főként Csabaszabadi érdekel, de jó lenne ismerni a környező településeket is.

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalat szerint tul messze nem szabad telket venni
2023. máj. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nem is magam miatt kérdezem, nem én vennék ingatlant, de arra vagyok kíváncsi, hogy milyenek ezek a települések? Hátha valakinek van infója és tudna segíteni nekem és tovább tudnám adni ezeket az illetékesnek, hogy jó döntést tudjon hozni.
2023. máj. 29. 07:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az orszag tavoli pontja a roman hatar kozeleben. Az autopalya mar nincs olyan messze de kozel 3 ora bp autoval. Szegeny regio, pont ezert szep a termeszeti kornyezet. Mezogazdasag fontos. Nyugos videk annak aki birja.
2023. máj. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az infókat, a nyűgös vidéket mire érted? A lakosság összetétel milyen? Egy hétvégi telket ott lehet hagyni pl. egy lakókocsival? Azt tudom, hogy nagyon messze van, láttam, hogy van tömegközlekedés is, Békéscsabáról busz a településekre, igen Pestről mennének amúgy. Sajnos én ezt a részét az országnak nem ismerem, Békéscsabán csak 2x voltam az is átutazás volt, minimális megállással, amikor Gyulára mentünk.
2023. máj. 29. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugis. A telo csodaja


Mindenhol elnek mindenfele emberek. A tulajdonat mindneki maga vedi. En tennek kamerat es akkor szinte mindegy ki lakik ott. A 3 csapas torvenye eleg visszarettento. Nem csak a ciganyok lopnak. Azaz ha az a kerdes h vannak e lopos emberek akkor biztosan vannak.

2023. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, igen mindenki lophat, de azért ismerjük Magyarország vidéki részeit, még Budapest is nagyon tele van, ha érted mire gondolok.

Ha nem laksz ott, csak időszakos lemész és otthagysz mondjuk egy lakókocsit benne pár dologgal (nyilván nem túl értékesekkel) és mondjuk lemész és a lakókocsit elvontatták, akkor azért az nem túl jó például, tehát ilyenekre gondolok, hogy mennyire jó vagy rossz a közbiztonság (pl. sajnos Budapest sok részén se jó a közbiztonság és itt pl. tudom, hogy bizonyos kerületek mely utcái kerülendők, mely kerületek kerülendők kábé teljesen).

2023. máj. 29. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!