Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Balaton melyik részèn...

A Balaton melyik részèn érdemes nyaralni, fiatalkènt? Hol vannak bulik most nyáron?

Figyelt kérdés

Párommal a Balatonra tervezünk menni idén nyáron. Viszont fogalmunk sincs melyik részére lenne érdemes menni, hol van több látnivaló?

Nyilván a strand miatt választottuk ezt a helyszínt de emellett fontos lenne hogy több mindent kipróbáljunk és ne legyen unalmas. Olyasmire gondolok mint pl èlmèny-vidámpark vagy bobpálya, rendezvènyek, este bulik és hasonlóak?


2021. júl. 21. 13:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10:

Én mondjuk nem pontoztalak le, ha a hosszú komment a tiéd, de lásd be, nem mindenki kedveli azt a nyaralóvárost, ahová az orszag szemete gyűlik össze nyaranta bulizni. Nyilvan nem mindenkire és minden szórakozóhelyre igaz, de nagyrészt azért ez van. Nem kell nyuggernek lenni, hogy az ember ne szeresse Siófokot.

2021. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%

Nem az enyém a hosszú komment.

Én egy szóval sem állítottam hogy szeretem Siófokot.

A kérdés az volt, hogy hol lehet bulizni.

Erre a válasz az, hogy egyértelműen Siófok.

2021. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%

12:

A hol lehet buli kérdésre csak akkor valasz Siófok, ha suttyó proli szintű bulizársól van szó.

2021. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13-as, akkor neked Siófok a törzshelyed.
2021. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14:

Szóval betalált az ország szemete? Mondtam, hogy ha ne inged, ne vegyed magadra.

2021. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Erre a mindenbe belekötünk hozzáállásra pedig semmi szükség nem volt, egy egyszerű kérdést tettem fel. Az hogy nekünk "mi jut eszünkbe" a nyaralás szóról az egy dolog, mèg szerencse, hogy nem vagyunk egyformák. És bocsánat, hogy kb kèt èv nyugalom és otthon ülés után mostmár kimozdulnánk és nem csak henyèlnènk a nyaraláson hanem minèl több mindent kipróbálnánk ès pörögnènk...
2021. júl. 25. 08:30
 17/17 anonim ***** válasza:
Milyen Balaton? Na persze... Nincs is Balaton.
2021. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!