Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ez a ködös idő mennyire teszi...

Ez a ködös idő mennyire teszi élvezhetetlenné a kilátást a Vadálló-kövek - Prédikálószék útvonalon? Érdemes elindulni vagy várjam meg a jövő heti tisztább időt?

Figyelt kérdés
Igaz maga a túra így is élvezhető.
2020. nov. 14. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kilátásért nem most érdemes elindulni de ha nem csak a kilátás miatt mész akkor nagyon jó túra most is.
2020. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A párhuzamos gerinc a cél így két hét karantén után. De ha más nem arra jó lenne, hogy kimozogjam magam. :)
2020. nov. 14. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én pont oda nem mennék, mert még soha nem voltam ott és igencsak zavarna , hogy nem látom a tájat.


Azonban viszonylag rendszeresen mászok fel olyan , alapvetően szép kilàtást adó helyekre rossz látási viszonyok között, ahol már jártam, mert a ködós hegyvidéknek, erdőnek is van egy remek hangulata. Szóval rajtad áll, mi miatt vàgnál bele.

2020. nov. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz most kilátás, viszont tömeg sem, utóbbi miatt élvezetesebb lesz, mint más hétvégén.
2020. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül megvárom jövő hét közepét. :) Tömeg valószínű akkor sem lesz. Aztán izgulhatok, hogy ne késsen a vonat. :D
2020. nov. 15. 08:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a ködös idő is tud szép lenni, az is érdekes mikor semmit nem látsz és olyan mintha a világ vége lenne melletted. Meg mikor csak sejtelmesen jelennek meg a hegyek kontúrjai.
2020. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!