Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Bükkön belül mely településr...

A Bükkön belül mely településre érdemes 4 napra elmenni kikapcsolódni? Melyik részen van több programra lehetőség a túrázáson kívül? Miket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Szombaton utaznék a Bükkbe 4 napra hogy kicsit kiránduljak. Gondolkodtam Bükkszentkereszten de Aggteleken is. Sajnos autóm nincsen így tömegközlekedéssel kell megoldanom mindent. 2 napot most töltöttem Miskolcon/Lillafüreden.
2020. nov. 3. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Aggtelek jó, de egyrészt nem a Bükkben van,másrészt figyeld a nemzeti park honlapját, mert ha korlátozzàk a barlanglátogatás lehetőségèt, az sokat ront a vonzerején, bár a karsztban jó felszíni túrákat lehet tenni.


Mályinkának jók a buszos kapcsolatai, onnan jókat lehet portyázni a Bükkben, persze a fennsíkra felmászást nem úszod meg. Ha a mászást minimalizálnád, a bánkúti szálláshelyek a nyerők - nekem főleg a síház.

2020. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:
Szilvásváradot ajánlom.
2020. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1: de Bánkútra megy egyáltalán busz? Azért az se mindegy.


Valószínűleg tényleg Szilvásvárad lenne a legjobb választás, de ha a túrázás nem elsődleges, akkor Eger is szóba jöhet.

2020. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!