Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten az Aquaworldben a...

Summer2 kérdése:

Budapesten az Aquaworldben a kaja árak drágák? Vagy hol lehet enni? mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 11:03
 1/6 anonim válasza:
Van ott egy étterem. Nem olcsó. Én 2x voltam mindig ott ettem. Annyira nem is jó. Azt nem tudom, hogy engedik-e bevinni a kaját. Illetvr nyáron sose voltam, akkor lehet van kint is kajás.
2020. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Be lehet vinni kaját, legalább is mi bevittuk, de kb. egy fél éttermet csomagolt anyám, és van két asztal ami nem az étteremhez tartozik, oda kipakoltuk a svédasztalt. Irigykedve nézett az összes étteremben evő.

Egyébként marha drága a "menza", cserébe sz*r is.

2020. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyébként a átfutottam a házirendet, elvileg nem lehet, de ránk senki nem szólt, pedig tényleg látványosan ott étkeztünk az éttermen kívüli asztaloknál. Szerintem bátran vigyetek kaját.
2020. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sokan voltak?
2020. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem annyira vészesen. Az étterem is félig pangott.
2020. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bakker vissza az egész. Kevertem az emlékeimben egy másik fürdővel.

Ne hallgass rám, benéztem!

2020. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!