Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton melyik részére szoktál...

Balaton melyik részére szoktál járni nyáron és miért?

Figyelt kérdés
Felvetődött a gondolat hogy szerintetek melyik része éri meg a legjobban anyagilag? Legyen is kínálat minden téren (éttermek, standok pl lángosos, kávézok, játékterem, nyáron fesztivál , koncertekkel és játékokkal pl dodgem és így tovább) de ahol az árakra még a jómagyar azt mondja nem olyan vészes és nem annyira drága mint xy parton. És fizetős vagy szabadstrand? Mi balatonboglárra szoktunk járni és eddig soha nem agyaltam rajt hogy drága hely mert elvan könyvelve az én fejembe hogy ez már csak ilyen dolog ha az ember kiakar kapcsolódni. Van aki mást gondol és tud jobbat esetleg hasonló partot ami neki szimpatikusabb?

2019. jan. 16. 15:44
 1/3 A kérdező kommentje:

kávézók*

a koncertek alatt a Balatonboglári BB Fesztivált értem például amin nagy bulik szoktak lenni. :)

2019. jan. 16. 15:45
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár gyerekként abszolút Lelle környéke volt a kedvencem, mára már teljesen Balatonfüred tájékára szoktam át. Egyszerűen annyival több programlehetőség van, mert jóval kedvezőbb a természeti környezet és bizony jóval szélesebb a kulturális programok választéka is, legyen az buli, fesztivál, koncert, színházi előadás, hangverseny vagy borest.
2019. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Szigligetre szoktam járni. Igaz nincs sok büfé, játékterem stb, de olcsó a jegy, sok a fa, közel van. Szoktam vinni kaját magammal, akkor nem kell ott enni. (Mondjuk azért vannak büfék, jók is, csak hát nem fizetek 300 ft-ot egy kukoricáért, amikor ott a kertben.) Környéken (Badacsony, Keszthely, Vonyarc/Gyenes, Révfülöp) a többi strand nem jön be nekem. Nem mélyülnek annyira, sokan vannak, drágábbak (igaz több a lehetőség is).
2019. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!