Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Érdemes Gyulára menni?

Érdemes Gyulára menni?

Figyelt kérdés

Nem voltunk még Gyulán és arra gondoltunk, hogy augusztusban oda mennénk 3 napra nyaralni a párommal. Viszont nem tudom, hogy érdemes-e. Van-e ott mit nézni, lehet esetleg túrázni? Mennyire bonyolult a város, könnyű eltévedni? Közbiztonság?

Tudom használni a Google-t, néztem is egy pár honlapot, de azok mind marketing oldalak, amiknek az a célja, hogy elmenjek oda pénzt költeni és sokszor nem a valóságot írják, ezért érdekelne néhány objektív vélemény is.

Köszönöm!


2010. júl. 12. 12:02
 1/5 anonim válasza:

Én már háromszor voltam Gyulán.

Nekem nagyon tetszett :D

Van egy nagy strand, ahol a napos idők jól telnek, a város szép és jókat lehet sétálni.

Mellesleg elég sok rendezvény van.

Szerintem nem lehet eltévedni az utcákon, és a közbiztonság miatt sem kell aggódni.


Nekem nagyon jól teltek a Gyulán töltött napok, szerintem megéri elmenni ;)

2010. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyon szép kis város Gyula, 3 napra elég programot ad. Nagyon hangulatos, a fürdő is jó, menjetek nyugodtan!
2010. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, ment a zöld kéz! Írhat még más is.
2010. júl. 12. 13:00
 4/5 anonim válasza:
Én gyulai vagyok és nagyon szeretem ezt a várost! :) Igaz néha már egy picit unom, de mindig van sok rendezvény. Most lesz például hétvégén a végvári esték.. És augusztusban is lesz pár program. :) Tényleg nem könnyű eltévedni, a belváros is nagyon szép! Ha kíváncsi vagy még valamire én szívesen válaszolok. :) Szóval gyertek nyugodtan, nem fogtok unatkozni.
2010. júl. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már lefoglaltuk a szállást, úgy hogy biztosan megyünk. :-) Még esetleg azt megkérdezném, ha már felajánlottad a segítséged, hogy Gyulán melyik utcában van a buszpályaudvar? Csak hogy tudjam honnan kell elsétálni a szállásra. Előre is köszönöm!

Minden jót!

2010. júl. 29. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!