Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok ajánlani tengerpartok...

Tudnátok ajánlani tengerpartokat Európában?

Figyelt kérdés

Elvárásaim nem sokak:

- meleg éghejlat

- zárt part azaz hullámmentes

- homokos part

- tiszta víz

- elérhető ár ( kb. 200 500 ezer forint között )


Ha valaki járt sok helyen, ajánlana valamit, mert én böngésztem a neten de semmit nem találtam ami még jó lett volna!



2019. júl. 5. 20:48
 1/4 Mihago ***** válasza:
Bulgária, Aranypart. Szarért-húgyért lakhatsz olyan nyaralóreszortokban, ami még Horvátországban is egy vagyon lenne. Albena, Burgasz, Várna, ezeken a környékeken keresgélj.
2019. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Albania Ksamil,

Vagy Bulgária

2019. júl. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 2-500 ezer az fő/hét? Vagy mire vonatkozik?

Ha fő/hét, akkor azért nem kevés pénz, jobb helyek is kijönnek, mint a szutykos bolgárok...

Görögországban vannak jó helyek, akár a part mentén pl. Halkidiki környéke, vagy szinte bármelyik szigeten, pl. Kréta északi oldala.

Olaszország adriai része szinte végig homokos. Nincs nagy hullámzás, ettől nem kell félni.

Horvátországban alig van homokos part és azok nagyon zsúfoltak.

2019. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Europaban az Egei-, a Jon-, a Tirren-, az Adriai-, a Foldkozi-tenger vagy akar az Atlanti-ocean elott ajanlani a Fekete-tegert szerintem eleg meredek. Igaz a zart homokos tiszta part valamennyire leszukiti a kort, de hogy ne menjunk messzire, Gorogorszagban rengeteg ilyet talalni.
2019. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!