Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan juthatok el a legolcsób...

Hogyan juthatok el a legolcsóbban Isztambulba?

Figyelt kérdés
Szóba jöhet vonat, busz, repülő (feltéve, ha olcsó..), akár még úgy is, hogy például Bulgáriába vagy Romániába busszal, onnan hajóval..Tényleg bármilyen lehetőség, csak linkeket kérnék, esetleg személyes tapasztalatokat, árakat.
2010. júl. 3. 16:24
 1/8 Funktasztikus válasza:
42%
szökevényként:D
2010. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
31%

Milyért akarsz elmeni oda isztambul ha jol tudom törökországban van az europai és a közelkelet határánál.

a hajó álltalában olcsobb, medig menél ki és ha ki mész mehetek veled?

2010. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
28%
előzö vagyok még anyi hogy én nekem nincs rá pénzem a kaját is tudnál majd bisztosítani :DD?
2010. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
50%

Várd meg amíg egy janicsár vagy szpáhi csapat megtámadja a települést ahol élsz. Akkor aztán rabként ingyen odahurcolnak:)

Remélem ez a válasz 100% hasznos volt

2010. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem viccnek szántam a kérdést.
2010. júl. 3. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Jo valaszokat kaptal eddig, nem tudom, miert volt ennyire vicces a kerdes...Na mindegy, en probalnek segiteni, de sok infom nincs: regen volt fapados jarat, azt hiszem Wizzair-es Isztanbulba, de most mar nincsen, se Wizzair, se Ryanair. Az Eurolinesnak sincsenek oda buszjaratai, de ha szeptemberben akarsz peldaul csak utazni, Malevval csak 200 euro a jegy oda-vissza(en akkora neztem meg a jegyet, de lehet mas arak is vannak)...
2010. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Repülővel 30.000Ft, de attól függ mikor foglalod. Ki lehet menni oda Malévval és a Turkish Airlines-sel.
2010. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már késő most válaszolni, de talán idén is aktuális lesz:


A MALÉV-nek volt tavaly a téli időszakban (tehát a kérdésed után), hogy egy csomó európai városba borzasztó olcsón árultak jegyeket. Iszatambul 26.900 volt, illetékkel, mindennel, oda-vissza. Ennél olcsóbb szerintem nincs.

2011. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!