Kezdőoldal » Utazás » Európa » Velencében (Olaszország) hol...

Velencében (Olaszország) hol vannak free wifi pontok? Vannak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 17:00
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem,a Mc donalds-ban mindig tudsz netezni!Csak vinned kell a laptopod és kész.Vagyis én Franciaországban így csináltam!:D
2010. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Velencében nincs mcdonalds te sötét!!! mit gondolsz átsétálsz a st márk téren és beülsz a mekibe???

de sötét vagy

2010. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

a sötét max te vagy,ugyanis van mc donalds.

nézz utána

2010. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Így van. Van McDonald's Velencében. Erre nem is gondoltam.

Nem tudom, hogy kedves "sötét" hozzászólónk mi alapján írta, hogy nincs...

2010. jún. 27. 15:01
 5/5 anonim válasza:
a mekiben van free wifi? jó tudni :D amúgy a dóóóózssee palotától mennyire találok egyet legközelebb? :) engem is érdekel a kérdés. egyébként szerintem azért írta, mert volt szó ill. lehetett hallani ilyeneket már, hogy olaszország nagyobb városaiba nem akarják beengedni a gyorskajáldákat mint a meki v a kfc, mert nem mennének az éttermek. vagy a meki nem menne, mert mindenki inkább, ha már ott van, akkor olasz kajáldába megy.
2012. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!