Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi minimum pénzzel menjen...

Mennyi minimum pénzzel menjen 18 éves lány Görögországba 10 napra?

Figyelt kérdés
Az ellátást kell belőle megoldani, apartmanba mennek, mi az az összeg ami már elég lehet, hogy ne halljanak éhen és fussa 1-2 fagyira, apróságra is. Tehát mi az a minimum amivel már nyugodt szívvel elengedhetem, és mi az a maximum összeg, ami már elkényeztetésnek tűnne (mivel nem vagyunk túlságosan gazdagok és két testvér menne)? Én olyan 30-40 ezer Ft közötti összegre gondoltam fejenként, plusz visznek szalámit, májkrémeket, knorr porokat (leves, szósz), kekszeket. Mit gondoltok?
2010. jún. 24. 10:33
 1/9 tetro ***** válasza:
100%
azt hogy elégnek kell lennie, főleg ha nem akarnak mindig étteremben enni. de még lehet úgyis kijönne.
2010. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
most ez tényleg attól függ mit szeretnének. Én napi 10/fő/nappal szoktam számolni, abban benne van napi 1 éttere,bisztó...stb. fagyi...stb
2010. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Napi 10ezret elb@szni azért kicsit durva :D

Tudom, külföldön, főleg üdülőhelyen drágábbak a dolgok, de akkor is, ha itthon max 3-4 ezerből meg lehet lenni egy nap még egy esti bulival együtt is, akkor kint is elégnek kell lenni 5-6-nak :)

2010. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
3-4 ezer forintból ha te elvagy egész nap bulival is egybekötve.. Nyaralásnak pont az a lényege hogy ne szárazkenyeret rágcsáljunk egész nap. 10000Ft/nap teljesen ideális összeg
2010. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát én azért nem örülnék neki, ha 200 ezret vernének el 10 nap alatt. Mi itthon 14 ezerből oldjuk meg a heti kaját négyünknek, mert mint írtam, nem vagyunk annyira jómódúak. Tavaly 5-en nyaraltunk Olaszországban 230ezerből, de ebben már minden benne volt.

A 100ezer 10 napra egy főre számomra már az elkényeztetés kategória. De éppen ezért vagyok kíváncsi más véleményekre is. Olyan családosokéra, akik átlag bérből, átlagosan és munkából élnek.

2010. jún. 24. 12:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkinek hasznosat adok, mert őszinte véleményeket szeretnék.
2010. jún. 24. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 éves vagyok, és párszor jártam már egyedül külföldön. Mivel mindig saját pénzből mentem, megtanultam szépen takarékoskodni, legrosszabb napomon is kijött 3 ezer ft-ból a kajám + mászkálás, egy üdítő vagy jégkrém, ilyesmi. Ha apartmanba mennek, akkor tudnak magukra is főzni, és így sokkal jobban ki is jönnek. Nem kell nagy dologra gondolni, csak ahogy írtad is, valami zacskós vagy gyors kaja. 1 hétig simán el lehet élni az ilyeneken, vagy max összedobni egy gyors milánóit, egyéb tésztát, stb, nem tart semeddig. Olcsóbb helyekre is mehetnek kajálni, ezeket a dolgokat, hogyha maguktól nem tudják, akkor mond el nekik, hogy biztosan kijöjjenek abból a pénzből.

Lényeg a lényeg, ha hideget reggeliznek és vacsoráznak vacsoráznak, néha egy olcsóbb étterembe is elmennek, szerintem akkor is elég 3-4 ezer ft egy napra! A nyaralás nem feltétlenül egyenlő a pénzszórással, attól hogy magamra főzök, még ugyanolyan jól érzem magam!! Pláne hogy ha nem is tehetitek meg hogy ennél több menjen el, ennyi van, ennek elégnek kell lennie, hogyha jól osztják be!

2010. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tetro ***** válasza:
100%
én néhány éves voltam Spanyolország déli részén apartmanban haverokkal. pénzt nem vittük sokat, de halas szakácskönyvet meg fűszert igen :D közel volt a piac, és olyan halakat sütöttünk minden nap, amiről itthon nem is hallani :D
2010. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
30-40ből meg lehet oldani, de hát nem az igazi. amikor én küldöldre mentem direkt úgy készültem, hogy legyen minimum 70-80 ezrem elcseszni 5 napra. és még akkor is számolgattam az aprót visszafele a reptéren.
2010. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!