Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak Bulgáriáról? Árak, szállások stb.

Figyelt kérdés
Augusztusban mennénk ketten, egy hétre. Szerintetek meglehet kockáztatni, hogy nem foglalunk előre szállást? Milyen élelmiszer árak vannak? Érdemesebb kivinni, vagy lehet kint rendesen vásárolni?
2010. jún. 20. 11:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ. Repülővel megyünk, úgyh autónkat, ami nincs is nem fogják ellopni :)
2010. jún. 21. 07:54
 12/16 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ! Repülővel megyünk, szóval ilyen buszos autós dolgok miatt nem kell paráznunk.
2010. jún. 21. 07:55
 13/16 anonim ***** válasza:
És a Burgaszi repülőtértől mivel érdemes a Napospartra menni busszal vagy taxival? Melyik az olcsóbb?
2010. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Legutóbb Szófiában voltam autóval. A szálloda kikötötte, hogy a külföldi autóval mindenki a mélygarázsba parkoljon, pont a kocsilopások miatt. :(
2010. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Apartmanokban lopnak a takarítók? A Central Plazaba mennénk, de úgy hallottam ott sem lehet mindent otthagyni :S igaz ez?
2010. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tőlünk nem loptak el semmit. Szerintem, ha a part és a közvetlen szállodasoron túlra nem "mész", akkor nem eshet bajod.
2010. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!