Kezdőoldal » Utazás » Európa » Le van járva a személyim és...

Le van járva a személyim és az útlevelem is, holnap romániába kell utaznom, hogyan lehet ezt megoldani? Van kártyás jogosítványom

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A jogosítványt nem fogják elfogadni,mert nem alkalmas határátlépésre.(olvass utána a neten)

de ettől függetlenül szerintem nem lesz gondod.

Igaz még Románián keresztül nem mentem,de Ausztriában például nincs útlevél vizsgálat.Egyszerűen át mentünk kocsival,még megállni sem kellett..Gondolom Romániában is hasonló a helyzet...Ha meg ne adj isten elkérik,akkor csodálkozzál,és akadj ki,hogy nem vetted észre,hogy lejártak az okmányaid...

2010. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Persze, mert Ausztria schengeni övezet.

Szerintem ez elég necces, lehet, hogy vissza fognak fordítani.

2010. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon muszáj utaznod én a követezőt tenném a helyedben! Fognám a kis irataimat, beülnék az autóba, és tennék egy próbát. Ha megjegyzi hogy lejárt a személyid, akkor ahogy előttem is mondták, úristenezz nagyokat, hogy a francba ezt nem hiszed el, észre sem vetted stb... Kérj elnézést, add át a jogosítványodat, és mond el hogy fontos dolgod van, legyen kedves átengedni! :) Nem hinném hogy probléma lenne, max ha valami nagyon morcos alakot fogsz ki!

Ebből sajnos az a tanulság, hogy legközelebb időben el kell menni újat csináltatni!

2010. jún. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!