Kezdőoldal » Utazás » Európa » Cipruson mennyire van meleg...

Cipruson mennyire van meleg júliusban?

Figyelt kérdés
Persze a googlen én is utána tudok nézni, de inkább az érdekelne aki személyesen volt kint, mert mindenhonnan csak azt hallom hogy milyen meleg van ott nyáron. Mennyire különbözik pl a görög szigetektől? (Kréta, Zakintosz, Korfu, Rodosz stb..) Mert ott simán ki lehet bírni pedig nem ritka a 40 Celsius fok sem. Ehhez képest Cipruson melegebb van vagy ugyanolyan?
2018. febr. 16. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi nem lakunk messze a szigettől, szóval az időjárás kb. megegyező, de nálunk nyaranta iszonyatos hőségek vannak 45-46 fokokkal, amikor már nem ajánlják az utcára menést sem, mert tényleg elviselhetetlen. Ha tengerparton vagy, az sokat számít, de városban járkálós időre ne számíts, ha épp kikaptok egy forróbb időszakot, mert nagyon könnyedén el lehet ájulni még akkor is, ha fiatal és egészséges vagy.
2018. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 3 éve szeptember elején voltam ott. Főleg azért, mert olcsóbb, meg reménykedtem, hogy talán nem lesz olyan meleg.

Aha persze :D Azt hittem, hogy hőgutát kapok!

Sajnos nem tudom hány fok körül van. De azért leírtam a tapasztalatom :)

2018. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eddig el nem tudtam képzelni, hogy a hőérzet ennyire spaciális legyen.

Nyugodtan hihetnél a guglinak, és hagyhatnád végre a személyes tapasztalatokat.

2018. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Talán egy útikönyvben olvastam, hogy a július-augusztus olyan forró, hogy a helyiek ilyenkor felköltöznek a Troodos-hegységbe (már aki teheti). Én június vége felé voltam, akkor a tengerparton egész elviselhető volt; amikor elbújt a nap és fújt a szél, szinte fáztam a nyugágyban. :) Viszont a belvárosi betontömbök között nagy volt a meleg már akkor is.
2018. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 9. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!