Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha már most ilyen meleg van,...

Ha már most ilyen meleg van, mi lesz júliusban és augusztusban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

halál...

uhh, tavaly is 40 fokban döglődtünk hónapokon keresztül. meg tavalyelőtt... meg.... :)

2009. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Magyarország mediterrán ország lesz!Vagy lett.Jó lenne ha nem esne az eső Júliusban,mert akkor szeretnénk elmenni pár napra üdülni..Biztos pont akkor fog esni... :///
2009. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Borzalmas lesz. Pláne nem tudom, én hogy fogom túlélni, mert kimondottan rosszul vagyok a melegtől. Kibírhatatlan fejfájás, ájulás, néha láz is... Pluszba melegkiütéseim vannak. Belegondolni is rossz, már ezt a hőmérsékletet is nagyon nehezen tűröm, pedig csak tavsz van. :-( Aluljárókban fogok nyaralni sör társaságában, ott jó hűvös van! :-)))
2009. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Fogalmam sincs. Én is nehezen bírom a meleget, sőt ha sokat vagyok a tűző napon kiütéseim vannak :S. Megyek nagyimhoz kertes házba, na ott van aztán jó hűvös! :D Jobb lesz ehhez az időjáráshoz hozzászokni, mert évről évre egyre melegebb van. Az eső tényleg jól jönne, több hónapja nem esett :S.
2009. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nálam semmi. Majd 2l víz helyett 3l vizet fogok meginni. Ha melegem lesz, akkor izzadok.
2009. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom miért lettem lepontozva???2. vagyok. Na ide se írok többet.
2009. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kánikula,piros riasztással!

Eső nélkül ,meg vizhiány!

Majdcsak kibirjuk valahogy!

2009. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2.válaszoló! Én biztos nem pontoztalak le, sőt most fel pontoztalak erre az írásodra:)
2009. máj. 22. 23:36
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem még nincs is olyan meleg. Olyan pont jó. Július meg augusztus meg mindg durva
2009. máj. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvizesítem a házunkat.

Úgy talán elviselhető oO

2009. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!