Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mikre kell odafigyelni ha...

Mikre kell odafigyelni ha aupairként szeretnék kinn lenni 1 hónapot?

Figyelt kérdés

Július közepén indulnák Frankfurtba egy családhoz, és augusztus közepéig lennék ott. Az aupair-world.net -en találtunk egymásra, szóval semmilyen közvetítő irodát nem használunk, hanem csak megbeszéljük a dolgokat.


Mik azok a fontos dolgok amire rá kell kérdeznem?


Milyen rejtett buktatók lehetnek egy ilyen helyzetben, amire nem is gondolnák?


Kell valami papír ahhoz hogy náluk tölthessek egy hónapot?


2010. jún. 7. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam au pair 2szer is :) Előszőr nyárra mentem csak ki angliába utána pedig 1 évre :)


Konkrétan kérdezz rá h mennyit kell dolgoznod naponta, mennyit babysittelni, főzni , takarítani, mosni, gyerekekkel lenni.

Kapsz e kaját, van e net, használhatod e a kocsit, hétvégente (vagy amikor szabadnaps vagy) akkor elmehetsz e bárhová.

Mennyi a fizetés, lehet e plussz munkát vállalnod (persze ha csak akarsz).

Ha van a családnak előző au pairje kérd el az emailcímét és beszélj vele.

Kimennek e eléd a reptérre v sem.

Nekem angliába semilyen papír nem kellett, csak EUs tb kártya.


Most így ennyi jutott eszembe, ha van kérdésed írj nyugodtan!

2010. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezeket feltétlen megkérdezem
2010. jún. 7. 11:46
 3/8 A kérdező kommentje:
és szerinted ez az EU-s TB kártya ide is elég? hol lehet olyat csináltatni/venni/kapni?
2010. jún. 7. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát én nem mennék közvetítő nélkül, de ha már így alakult fontos, hogy az irataidat ne add ki a kezedből és a követség telefonszámát magold be


fizetést és a melót fixáljátok le

2010. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én közvetítő nélkül voltam kint mind 2szer. és nem lett belőle bajom. angolu beszélek így nem tudtak eladni.


eu-s tb kártyát tudsz csináltatni egy utazási irodába, vagy a TB központban a városodban. az én városomban nem volt így székesfehérvárra kellett mennem.

2010. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok: én közvetítővel mentem, angolul pöntyögtem már annyit, hogy eladni ne tudjanak, de jó érzés volt, hogy az első pár napban...ill 1. 2. és a 4. hét után felhívtak magyarul, hogy mi a helyzet ill. amikor fogorvosi ellátásra volt szükségem, tudtam érdeklődni tőlük, hogy hogyan kell intézzem
2010. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
eu-s tb kártyát ingyen csinálnak. Írjátok le h mit vártok egymástól, mert adódhat oylan, h időközben megváltoztatják. Fixáljátok h ki fizeti a jegyeket, milyen lesz az elszállásolásod, meg amiket már leírtak. sok sikert
2010. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jún. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!