Kezdőoldal » Utazás » Európa » Helsinkiben a reptártől hova...

Helsinkiben a reptártől hova és hogyan tudnék menni, ami nem vesz sok időt igénybe?

Figyelt kérdés
Helsinkiben fogok átszállni egy másik repülőre, de lesz egy egész délelőttöm, pontosabban du. 14-kor indul a gépem, gondoltam 12-ig ráérnék elmenni akár csapni egy kört Helsinkiben. Valaki ismeri Helsinkit annyira, aki meg tudná mondaná, hogy a reptértől, hova és hogyan tudnék menni, ami nem vesz sok időt igénybe?
2017. aug. 9. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ki akarsz lépni a terminálról, majd újra átmenni a biztonsági ellenőrzésen? Ha jól emlékszem, maga a terminál is érdekes / hangulatos, nézz körül ott, egyél a valamit, ilyenek. Egy-két órára nincs sok értelme kimenni, a látnivalók nem a repterek közelében szoktak lenni.
2017. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem 1-2 óra, ha annyi lennne én se akarnék kimennni, hanem ez pont 12 óra.
2017. aug. 13. 14:48
 3/5 A kérdező kommentje:
rosszul számolt, este 22-kor száll le a gépem, és másnnap 14-kor indul továb. ami 16 óra...
2017. aug. 13. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, ez a kérdésből pont nem derült ki :) Nem akarok okoskodni, de ebben az esetben nem egy hotelre lenne inkább szükség?
2017. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, de vannak ilyíen bérelhető boxok, amik direkt azoknak van, akiknek sokat kell várakozni. Szóval aludni szerintem abban szeretnék.
2017. aug. 21. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!