Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országba lenne jobb...

Melyik országba lenne jobb élni, Olasz, vagy Spanyol?

Figyelt kérdés

Mire oda érek, hogy befejezzem az összes tanulmányomat és lesz egy kis tőkém, nagyon itt szeretném már hagyni Magyar országot, és eddig leginkább Olasz országban, és Spanyol országban gondolkodtam, illetve Új-Zéland és Ausztrália is felmerült, de ezek már kissé messzebb vannak. Azt szeretném tehát megtudni, hogy szerintetek inkább Olasz, vagy inkább Spanyol országba lenne jobb költözni? Hol jobb a biztonság, hol jobb a kereset, hasonlók… eddig azért ebben a két országban gondolkoztam leginkább, mert tetszik a nyelvük, és a földrajzi elhelyezkedésük is előnyös. Ha lenne esetleg olyan ország, ami szerintetek jobb ennél a 2-nél (akár Európán kívü) akkor azokat a tanácsokat is szívesen fogadnám :)

Ha lehetséges, jó lenne, ha három választ adnátok,

Spanyol vagy Olasz (vagy egyéb Európai)

Új-Zéland vagy Ausztrália (vagy egyéb ország, ide ne jöjjön Európai, de pl Ázsiai jöhet)

És utoljára, hogy szerintetek a két válaszotok közül melyik a jobb


Végül: se privátba, se ide a válaszokhoz nem kérek "hazaáruló" és ehhez hasonló kommentárt, ha ez a véleménye, akkor nem kell rákattintani a kérdésre.


Válaszokat köszönöm!



2016. nov. 13. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Nem szoktam nyelvtanNáci lenne, de most megteszem: nem külön írjuk a két ország nevét, hanem egybe: Olaszország és Spanyolország.

A kérdésre meg komplikált választ adni. Alapból kell az adott ország anyanyelve. Angol nem elég, legalább középszinten kell beszélned olaszul vagy spanyolul. Ez befolyásolja legjobban melyik ország jöhetne szóba.

Ausztrália és Új-Zéland pedig teljesen más világ. Ott nem csak annyiból áll az egész, hogy kiutazol csak és ott pedig munkát keresel. Ott vízummal tudsz dolgozni csak. Vízumhoz pedig hiányszakma kell. Így maradjanak a spanyolok és az olaszok.

Egyik sincs jó helyzetben, mindkettő ország nagy munkanélküliséggel küzd. Kb. hasonló körülményeket képzelj el, mint itthon. Munkát emiatt nem olyan könnyű találni, mint pl.: Németországban, Ausztriában, Angliában. Olaszba nagyon sokan feketén dolgoznak emiatt.

A válasz meg most kezd mégkomplikáltabb lenni, ugyanist azt mondtad mire befejezed a tanulmányaidat. Az meg nem tudni mikor lesz (nem adtál meg pontos évet), a jövőbe pedig mink se látunk, szóval így az fog dönteni mire végzel melyik ország nyelvét tanulod meg.

2016. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Kerdesednek az első sortól kezdve nincs értelme!Onnantól,hogy majd egyszer....amit még csak saccperkábé sem tudunk hogy mi!Erre meg elég nehez barmit is alapozni,főleg amilyen tempóban változnak a dolgok a világban......

A másik meg,hogy sikerült a legnagyobb magabiztossággal kivalasztanod a letelepedes szempontjából a két legszarabb nyugat európai országot......munkanélküliség az egekben stb stb......azt meg nem is írtad,hocy egyaltalan beszeled-e valamelyik nyelvet!Mert ha nem akkor meg nem csak hocy eselytelen az egész,hanem felesleges is!Tudom most majd jön az,hogy angolul jol beszelsz,csak az a baj hogy ezzel ezeken a helyeken semmit nem érsz!

2016. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gandini: kb. ilyen stílusban akartam először én is leírni a válaszomat. :D Csak mondom közeledik a karácsony, jó leszek, stb. Tudom, hogy semmit nem fog érni, de hátnah :D Ment a zöldkéz neked :D
2016. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!