Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bejött már az valakinek, hogy...

Bejött már az valakinek, hogy fogta magát és a cuccait és mindent hátrahagyva elindult egy új életet kezdeni, akár más országba is? És sikerült? Jobb lett? Boldogabb lett?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, a cuccaidat hátrahagyva? Mindent? Elég költséges lehet...
2013. júl. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezte. Olvasd el még egyszer a kérdést. Fogta magát és a cuccait, utána elindult új életet kezdeni.
2013. szept. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én szomszédom ezt megtette. Elment angliába mindent hátrahagyva. Lakását, régi biztos állását, menyasszonyát, diplomáját... Majd beállt angliában pincérnek. Nem vitte sokra. 1 évig volt kint, majd visszajött. Itt már nem vették vissza a régi munkahelyére, sőt munkát sem talált... Így visszament és pincérkedik, mosogat. De azt mondta, hogy megbánta. Nem él valami jól, mindenkitől csak kölcsön kéreget.. Tőlem is kért már... Adtam is egyszer, de azóta várom, hogy visszaadja az adott összeget.

32 éves. Szerintem egy biztos háttért rúgott fel. De ő tudja.

2013. nov. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyik ismerősöm így ment ki Svédországba, milliomosként tért vissza :) Függ ez is amúgy sok mindentől, milyen végzettséged van, beszéled-e az adott nyelvet, mennyire bírod ha esetleg ilyen "alja" munkát végeztetnek veled stb. stb...
2015. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!