Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit vigyek magammal Olaszorszá...

Mit vigyek magammal Olaszországba?

Figyelt kérdés
Május 6-9ig ottleszek és szeretném tudni hogy kell-e oda vinni valami"extrát" szval írhattok valami listát a fontosabb dolgokról.Az is érdekelne ,hogy ilyenkor mennyire hideg a víz és naptejet vigyek-e.
2010. ápr. 28. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyaralni mentek?Ha napozni akarsz,akkor természetesen vigyél naptejet.
2010. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Iratok: Személyi igazolvány, útlevél nem szükséges. Érdemes azonban kiváltani az Európai Egészségbisztosítási Kártyát, ingyen van, viszont, ha esetleg sürgős ellátásra szorulnál idekint akkor az fedezi. Megéri, mert így nem kell külön utazásbiztosítást kötni.

Ha esetleg repülővel jöttök és hoztok poggyászt, egy napra érdemes biztosítást kötni, mert ha eltünik a bőrönd...fizetnek. Legalábbis így csináltam. Ha meg nem,,,akkor kb 350 ft ot buksz...szal bőven megéri.

Nem tudom még mire gondolsz?

Nem tudom melyik részére mentek Olaszországnak, de az Adria még elég hideg..men tudom hány fokos, de még nem nagyon vannak fürdözők. Naptejet hozzál, ha napozni akarsz.


Jah...meg hozhatnál nekem turó rudit,,,nagyon hiányzik...itt kint meg nincs. :D :D :D


Jó pihenést!

2010. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Velencébe megyünk, a szálló neve Lido di jesolo.És rettenet sokat leszünk buszon,mivel ez sulis kirándulás,pontosabban a volt osztályomé és a barátnőmmel megyek akivel még mindig nagyon jóban vagyok.Elöször Granzba megyünk és csak utána olaszba.És lehet,hogy pont én ülök majd az ablak mellet szóval ott van olyan nagy UV sugárzás,hogy kenjek magamra naptejet?:)

És mivel pontosítottam válaszolhanátok arr,hogy ott milyen a víz:)

2010. ápr. 28. 19:00
 4/6 A kérdező kommentje:
2.válaszoló:Hol laksz vagy hol vagy,hogy ott nincs túrórudi?:)
2010. ápr. 28. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

A buszon, az üveg mögött nem fogsz leégni:D

Én már voltam Jesoloba, nagyon jó hely, a tengerpart homokos, és lassan mélyül a tenger. ja és van egy világító torony is:D most ennyi jutott eszembe:D

2010. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a 2-es vagyok! osimo-ban lakom, nem találtam még sehol túró rudit, pedig kerestem...:(
2010. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!