Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az ellátás egy Malév...

Milyen az ellátás egy Malév járaton (Európán belül, mondjuk BP-Athén), milyen kaját, italt adnak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Sonkás vagy sajtos szendvics + kávé. De visszafelé a kávét úgyis kihagyod ;)
2010. ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bp-Korfu: szendvics, oda: túrórudi/ vissza:cerbona szelet, 2 dl-es dobozos üdítő, kávé vagy tea
2010. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
attól függ. budapest-berlin között mivel csak 1 óra 15 perc az út,általában vagy csokit vagy mogyorót, plusz kávé/tea és valamilyen üdítő. mikor Helsinkibe mentem akkor rendes kaja volt, valami húsgombócos krumpli hozzá zseme +vaj, és akkor is kávé/tea és üdítő.
2010. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

napszaktól is függ.. ha reggel utazol nyilván nem fogsz főtt ételt kapni:)

de a malév általában egész ehető dolgokat szokott adni, italnál pedig üdítő és kávé/tea

2010. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
59%
Mi délben utaztunk Hollandiába,de odafele és visszafele is szendvicset kaptunk üdítővel,egy kávét és lehetett alkoholt is kérni.Na meg a 10 hónapos kislányom kapott egy felfújható gumi Malév repcsit.De a Malév oldalán minden kérdésedre pontos választ kapsz.
2010. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%
Bp- Madrid járaton az említett szendvicsek, kv és gyümölcslé / víz
2010. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ha reggel mész reggeli kis kifli vaj tea/kávé stb..

délbe ebéd én speciel husit kaptam krumplipürével üdítő kávé tea esetleg alkohol stb....

este vacsi bármilyen lehet innivaló ugyan ezek

2010. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!