Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki tud segíteni 2 egyetemista...

Ki tud segíteni 2 egyetemista lánynak szállás ügyben?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis segítséget kérni a külföldön élőktől!


Barátnőmmel elterveztük hogy nyáron körbeutazzuk Európát vonattal. Hogy ne legyen olyan szürreálisan drága az út ezért a szálláson szeretnénk spórolni. Elsősorban a kanapé szörfözésre gondoltunk, de mégis csak jobb lenne külföldön is magyar embereknél megszállni. :D


Az útvonal: Budapest, , Amsterdam, Hága, Rotterdam, , Párizs, Tours, Nice, Monaco, Milano, Bern, Zürich, Budapest.


Szóval, ha valaki a fennt említett városokban él, és a nyár folyamán (juni.23-juli.15) vendégül tudna látni csak maximum 1-2 éjszakára 2 egyetemista lányt, az kérlek jelezzen!


2010. márc. 31. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Van egy nagyon jó film, benne sok jó tippel!

Hostel 1-2-3-4-5-6-7-8-9

2010. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már h a Motel 1, 2-re gondolsz? :D

hát azért remélem minket nem fognak legyilkolászni :D

2010. márc. 31. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen az a "szürreálisan" drága? Talán irreálisan?
2010. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Én max a Győr-Celldömölk vonalon tudnék segíteni szállás ügyben :)

Elég őrült tervetek van, sok sikert hozzá!

2010. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetetlen, hogy ennyi városban találj kint élő magyarokat, pláne itt, pláne olyanokat akik szívesen be is fogadnának. Én a helyetekben inkább couchsurfing oldalakon próbálkoznék, és inkább lányokat keresnék. Előtte levelezettek mindenkivel kicsit, hogy egy alap "kapcsolat" legyen köztetek, kiderül mennyire szimpatikus a szállásadó.
2010. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, a Hostelre gondolok. Én angolul láttam :)
2010. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menjetek éjszakai vonattal, este indul, reggel érkezik, azzal sok helyen megspórolhatjátok a szállást. Persze nyilván nem az Amszterdam-Hága vonalon, de sok helyen biztos van éjszakai vonat.
2010. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én Utrechtben tanulok, ez Amszterdamtól 20 percre van, és ha maradok nyári szemeszterre, akkor június végéig itt leszek (ha nem, akkor május végén, június elején megyek haza). Van kétszemélyes felfújható matracom, elfér a szobámban, hozzám jöhettek, szívesen látlak :)

20/L

2010. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!