Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megyek Oroszországba, hol...

Megyek Oroszországba, hol tudnék venni konnektor-csatlakozó átalakítót?

Figyelt kérdés
Voltam egy Euronics-ben de ott nem volt semmilyen... Esetleg egy online oldalrol tudnék rendelni? Vagy mi atjánlatok? Media Markt sajnos nincs a közelben.:(

2015. szept. 24. 17:07
 1/6 anonim válasza:
100%
Nyáron kinn voltam Szentpéterváron és Moszkvában is, és semmi szükségem nem volt átalakítóra (Samsung töltőhöz kellett).
2015. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve én is voltam Oroszországban, és eszembe se jutott, hogy konnektor-átalakítóra lenne szükségem (nem is volt). Nem Olaszországgal kevered? Ott sok helyen előfordul, hogy nem jók az itthoni csatlakozók.
2015. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem, nem keverem az Oroszországot a mediterrán Olaszországgal... Csak abból gondoltam, hogy Ázsiában van, és vettem egy univerzilás->európai átalakítót és azon volt Ázsia. Mindenesetre köszönöm!!!

2015. szept. 24. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egész Oroszországban a "magyar" (valójában német) konnektorokkal találkozol. Vagyis nemzetközi nevükön az F típusú földelésessel (Schuko) és a C típusú földelés nélkülivel (Eurostecker).
2015. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Először én is azt hittem, elütötted, hová mész. Aztán rájöttem, nem gugliztál, csak kérdeztél.

oroszországba nem kell átalakító. De ha valaha vennél, kérlek ne vacakolj ócska magyar boltokkal, fölmész pl. az aliexpressre, és ott rákeresel ilyen kütyükre, tuti 2 dollárból megküldik neked ingyen póstával.

De hidd el kedves kérdező, valószínűleg az életben nem lesz szükséged ilyen kütyükre.

2015. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 eMTé válasza:
Ugyan a kérdés régi, mégis kikívánkozik: Oroszország egy jó része nem Ázsia, hanem Európa. Szentpétervár is.
2019. aug. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!