Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudok Londonból Budapes...

Hogyan tudok Londonból Budapestre magammal hozni, "tölténysor öveket"? Átjutni a biztonságiakon, hogy ne higgyék hogy terrorista vagyok.

Figyelt kérdés
Ha Londonból Budapestre akarok jönni repülővel, és magammal akarok hozni több, töltény övet (link a képhez róla : [link] ) azt hogyan tudom megoldani, ugye nem igazi töltények, de fegyvernek látszik, és nemtudom hogy át engednek e a biztonságiak velük. Vagy semmi probléma nem lesz vele?
2008. szept. 4. 21:51
 1/5 anonim válasza:
50%
Szerintem valahol engedélyt kellene szerezni rá, vagy bármilyen papírt, ami bizonyítja hogy nem igazi...mert ezt meglátják az átvilágításon, a csávó azonnal fegyvert ránt. Szóval valahol akár a vámon, érdemes lenne bemutatni, és papírt szerezni róla, hogy átengedjék gond nélkül! Bár úgy is meg fogják nézni!
2008. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
66%

Most voltam Londonban. A reptéren hazafele (London - Luton) tényleg komoly az ellenőrzés.


Két dologt javaslok. A bizonytalanabb a feladott poggyászban való hazahozatal. Ugye ahhoz nem férsz hozzá a repülőn és abban kést stb is fel lehet adni, de minden esetben előbb tájékozódj a reptéren.


A másik dolog amit én csinálnék, hogy személyes poggyászként vinném.. magamon. :)

Nekem a reptéren a bakancsomat, övemet is le kellett venni a fém meg vastag talp miatt.

A legegyszerűbb ha az övet magadra rakod..

Úgyis le kell venni aztán átvilágítják akkor látszódni fog hogy nincs benne semmi.

2008. szept. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy nem éles a töltény, attól, hogy nem eredeti kiképzésű a töltény még félelemkeltésre alkalmas. Nem minden gépeltérítő sütötte el a fegyverét. (Amúgyis tudjuk, hogy nem is célszerű egy túlnyomásos gépben fegyverrel lövöldözni.)


Ebből eredően még ha csak műanyag is, akkor is esélyes a félelemkeltésre. Elvégre nem jelentik be, hogy kinek mi van a csomagjában. Pont ezért nem fogják felengedni a gépre.

Viszont feladott csomagban mehet - ha nem lőszer. Ha lőszernek minősíthető, akkor speciálisan szállítható, és szükségesek a megfelelő okmányok hozzá. De akkor is szállítható.

2008. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

"atjutni a biztonsagiakon" haaaaat, nekunk Londonban a repuloteren kellett hagynunk a kisfiam vizipisztolyat, most is azt emlegeti a draga.

Szerintem kerdezd meg, ha lehet akkor ugyis engedik, ha nem akkor ne kockaztass!

2008. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
SZIA! NAGYON ÉRDEKELNE, HOGY VÉGÜLIS SIKERÜLT HAZAHOZNOD AZ ÖVET, VAGY ELVETTÉK? NEKEM IS PONT EZ A DILEMMÁM, UGYANIS LONDONBAN VAGYOK ÉS ÉNIS VETTEM EGY ILYEN ÖVET, CSAK KICSIT PARÁZOK
2009. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!