Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok Görögországon belül...

Tudnátok Görögországon belül jó paraliai apartmanokat?

Figyelt kérdés
Továbbá aki már járt itt tudna hosszas véleményt írni a helyről?

2015. jún. 22. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. egy szinten van az összes. Mind kicsi, és éppencsak elférni bennük. Valamennyi esetében a pakliban van az a szitu, hogy nincs zuhanykabin/tálca és a földre, falra trancsírozod a vizet, de ez egyéni szoc. probléma, hogy nekem nem jött be. A part elviekben kavicsos, de mellette Olympic beach nekem jobban tetszett a homokos tengerpartjával.

Szerintem mindegy, melyik partmenti üdülőfaluban foglalsz apartmant ott Pierián, mert mind kb. egyforma árban vannak minden viszonylatban (úgy kaja, mint szórakozási lehetőségek). Részleteket pedig olvashatsz akármelyik utazási iroda weboldalán.

2015. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. jún. 22. 15:44
 3/3 greekfan ***** válasza:
mekkora sötét paraszt az első:D. ha nem értesz hozzá, ne válaszolj. paralián mint ob-en ugyanúgy homokos a part. vannak jobb és rosszabb apartmanok, de egy sem elviselhetetlen. kutakodni kell az igaz, de ha mellényúlsz, mész másikba.
2015. dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!