Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autoberles Görögországban 20...

Autoberles Görögországban 20 évesen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, Zakynthosba utazom a nyáron, es autot szeretnek berelni. Jogsi van, de nem múltam el 21, es amit eddig talaltam csak 21 eletev betöltése utan adnak autot. Valaki tud ilyen kolcsonzot ahol eleg a 20eletev ?

2015. máj. 26. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapból legalább kettő évesnek kell már lennie a jogsidnak, hogy vezethess külföldön.

Gondolom ez nem gond.

Külföldön viszont a fiatalokkal nem bánnak tisztességesen ilyen téren. Ha sikerül bérelni, akkor még ott helyben a tulaj szeme láttára videózd és fotózd körbe az autót, hogy nehogy rád foghasson egy már meglévő karcolást!!!! Sajnos a korhatárban nem vagyok otthon, nem tudok ilyen helyet :\ ez csak egy jó tanács volt.

2015. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ÉÉÉrtem. Köszi a választ! És ha mondjuk az egyik családtagom bérli ki az autót aki rég elmúlt 21 éves, de én vezetem? Büntethetnek ezért? 2éves a jogsim.
2015. máj. 26. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Áááá szerintem ezért nem! De legyen az ismerősnek is jogsija :D
2015. máj. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!