Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba ez jó ajánlat?

Görögországba ez jó ajánlat?

Figyelt kérdés
szeptember 15-én mennénk 2 főnek 80ezer utazás+szállás, semmi más nincs benne.

2015. ápr. 28. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod le, hogy mennyi időre akkor nem tudom.
2015. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hol Görögországban?

mert nem írsz konkrét helyet?

Ez olyan mintha azt irod 20 millio/50 négyzetméteres lakás Magyarországon. DE HOL?

2015. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elnézést, a lényeg lemaradt,


[link]


1 hét,

2015. ápr. 28. 18:33
 4/8 anonim válasza:

2 vagyok# Időjárás függő de 80% hogy még ilyenkor jó idő lesz de vannak évek amikor még szeptember közepén is 30 fok van de van olyan év is amikor esik az eső és korán jön a hideg. Ezt nem tudja senki megjósolni.

Jó hely? Hát egy kisebb turita faluszerűség , homokos stranddal. Larisza városához közel(300 ezres egyetemi város), valahol Thesszaloniki és Athén között. Vannak tavernák,éttermek,kávézok. A tengerparton lehet bérelni nyugágyat napernyővel vagy fogyasztással ingyene a nyugágy használata. Ez olyan 2-3-4 euró kávé/üditő/tea.

Én inkább Leptokaryat, Platamonast,Katerini-Paraliát ajánlom.Ott még Szeptemberben is nagyobb a mozgás.

Thesszalonikitől (repülőtér) 114 kilométerre található. Ezt a tavot modern villanyvasuttal vagy bérelt autóval is megtudod tenni. Ha van kérdésed dobj privit és válaszolok.

[link]

[link]

2015. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeptember 10-től már elég zavaros a tenger. Mi tavaly- igaz, sulival- Horvátországba június végén 70 ezerért mentünk mindennel együtt. (túra, evés, szállás, út)
2015. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jaja ez nagyon jó ajánlat. a grandtours egyébként az utazásszervező. nézd meg a honlapját. eléggé tele van már a papajohn. mi is velük megyünk az idén (is), igaz kefaloniára nem nei poriba. megbízható iroda, szuper buszok, szuper idegenvezetők, kedves irodisták. az időjárás ilyenkor még általában jó görögben, viszont azt tudnod kell, hogy nei poriban bezár kb minden szeptember közepe-vége felé. érdemesebb inkább dél-görögbe menni (tolo, zakynhtos, kefalonia, vagy akár korfu). ott az idő is jobb, a helyek is nyüzsisebbek és a látnivaló is több.
2015. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem mennék, tekintve, hogy Görögország a gazdasági összeomlás szélén áll, és szeptemberre ki tudja, mi lesz... De ezt leszámítva az ajánlat nagyon jó.
2015. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az állam áll a csőd szélén, ez a nyaralásokat nem veszélyezteti. a turistákat tárt karokkal fogadják mivel belőlük élnek a görögök. a buszos utakat meg pláne nem veszélyezteti, mert ha gáz is lenne, akkor lemegy a busz és haza hozza az utasokat. ez egy jó ajánlat nagyon! :) én is elgondolkoztam rajta hogy busszal kéne menni. sokkal jobban megéri mint repcsivel.
2015. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!