Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba, Zakhyntosra...

Görögországba, Zakhyntosra milyen ajánlatokat ismertek?

Figyelt kérdés

Nem nagy hotelban szeretnénk megszállni, hanem pici házikóban, hegyes-dombos vidéken, közel a tengerhez.


Repülőjegyeket tudtok mondani, olcsón?

És minden tapasztalatot nagyon hálásan fogadnék!

Előre is köszönöm :)



2014. máj. 11. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

hol laksz?

úgy írd be google-ba, hogy zakynthos debrecenből 2014, több ajánlatot is kidob, mert idén indul először fapados járat debrecenből z.-ra.

olcsóbb, mint egy nagy állami légitársaság.

ja, amúgy wizzair.

2014. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi. Budapesten :)

És még kifelejtettem, h Aug.20.-a körűl lenne jó :)

2014. máj. 11. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
mondjuk repülős útnál épp mindegy, hol laksz, mert pestről itt vagy debrecenben 2 óra alatt akár kocsival, akár vonattal, akár a fizetett út által biztosított transzferrel. nem tudom, pestről milyen ajánlatok vannak, de itt reklmozzák ezt a wizzair-t. nzd meg konkrétan a wizzair honlapot!
2014. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy ne vedd meg ész nélkül az eléd kerülő első jegyet.


Jelenleg erősen felárazták a wizzair nyaralójáratokat, ha figyelembe veszed, hogy aug 20 környékén egy retúr jegy 50 ezerbe kerül kis kézivel, ennyiből már akár hagyományos céggel is elmehetsz nyaralni.


Szóval kezdjed el nézni a jegyárakat, és figyeld ahogyan változnak. Aug 20 környékére nehéz jóslást tenni, mert mindenki épp azt fogja kiszemelni magának, de tudd, jelenleg még csak a júliusi jegyeket akciózzák.

Ja, és vegyél Wizzair hitelkártyát, úgy olcsóbb is lesz a jegy + kapsz 30 ezerpontot is.

Aztán mire megjön a kártyád, az augusztusi árakkal is képben leszel...

2014. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy még nem hallottam az 1. válaszadó nagy felfedezéséről, a DEB - ZTH irányról.
2014. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem felfedezés, a helyi médiában elég nagy hírverése volt, de attól még nem én fedeztem fel.

mr télen megjelentek ilyen hírek, azóta az utazási irodák kínálatában is szerepel. ha nem itt élsz, lehet nem jut el hozzád, de ha beírod google-ba, kidob egy csomó találatot.


[link]

2014. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)Sokat segítettetek
2014. jún. 13. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!