Kezdőoldal » Utazás » Európa » 15 hónapos babának kell...

15 hónapos babának kell személyi, ha Németországba költözünk?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem bántásból de minden nap felteszi valaki ezt a kérdést, és így már 1 millió ilyen kérdésre 1 millió válasz érkezett.

Útlevél vagy személyi igazolvány kell. De valamelyik mindenképpen kell.

2015. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

húú,bocsi, nem néztem szét előtte az oldalon.

Szétnézek ez ügyben ki mit írt.

Köszi azért a válaszod! :)

2015. ápr. 10. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
ha egy napos, akkor is kellenek iratok.
2015. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszeruen fel nem tudom fogni, hogy miert gondoljak azt ilyensokan,hogy a gyereknek nem kell irat mikozben egy pincsikutyaval se lehet utazni megfelelo dokumentumok nelkul.

Kerdezo, szerintem mind a kettot csinaltasd meg ha kikoltoztok,mert ha az egyik elveszik vagy lejar, akkor a masikkal meg lehet utazni vagy ugyintezni. Lattal mar par csaladot, ahol nekik nem megfelelo idopontban kellett utazni, mert a gyerek utlevele lejart volna, szemelyije meg nem volt. Nekem a gyerekknek sok helyen utlevelet kernek pl beiratkpzashoz, tehat az legyen mindenkepp. A kek EUs egeszsegbiztositasi kartya es az oltasi bizonyitvany is legyen nalatok.

2015. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok a tudatlanságomért! Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2015. ápr. 13. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!