Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német nyelvtanfolyam ill....

Német nyelvtanfolyam ill. nyelvvizsga? Jövő nyáron Németországba költözünk. Addig szeretnék német nyelvtanfolyamra eljárni, esetleg nyelvvizsgát letenni.

Figyelt kérdés
Anno tanulmányaim során mindig németet tanultam,de úgy gondolom inkább az alapoktól vágnék bele.Melyik tipusú nyelvizsgát érdemes majd választanom ha majd ott tartok,valamint melyik nyelviskolát javasoljátok Bp.-en amelyik nem túl drága ?

2013. márc. 10. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsgák nem sokat érnek. Olvass inkább német újságokat, nézz német nyelvű filmeket. Keress olyan embereket, akikkel tudsz németül beszélni hétköznapi dolgokról. Lehet, hogy a neten és találhatsz német levelező társat.
2013. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tanultad a nyaelvet,nézd át a régi

a régi könyveid

2013. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább a nyelvtant ismételd át picit,

hogy tudjad a szabályokat

(úgy beszélni is kicsit könnyebb)

2013. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl nagyon megfelelt

a középsulis nyelvtankönyv

(s az nem annyira drága)

2013. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor te azt mondod,ne a nyelvvizsgát eröltessem ? Tanfolyamra mindenképpen beiratkozom,aztán majd átgondolom hogyan tovább... Amúgy te is Németországban élsz :) ?
2013. márc. 11. 06:06
 6/7 A kérdező kommentje:
A régi könyveimet sajnos nem tudom átnézni,eltelt már 10 év miota kikerültem az iskolapadból,már meg sincsenek :D ...azért köszi
2013. márc. 11. 06:09
 7/7 anonim válasza:

Ingyenes online német nyelvoktatás:

www.deutschakademie.de/online-deutshkurs

2013. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!